MRS-400

MRS-400 ir mobilā, gudra, četru kanālu bezvadu multimediju ierīce, kura tiešraidē ar mobilo tīklu palīdzību (biežāk ar 3G/4G tīklu) pārraida augstas kvalitātes video, ar abpusējo audio saiti un GPS atrašanas vietu. Doto ierīci ar personālo datoru, portatīvo datoru, smartfonu un citu mobilo ierīču palīdzību var kontrolēt un vadīt visā pasaulē, izmantojot MRS programmu nodrošinājumus. MRS-400 iekšā ir iebūvēts modulis, kurš pārraida datus uz 4 video kanāliem vienlaicīgi, izmantojot bezvadu pārraidi.

 

Ierīce MRS-400 ir piemērota mobilo transportlīdzekļu kontrolei (krāvu mašīnas, taksi, kurjeru mašīnas, bruņumašīnas, ātrās palīdzības mašīnas), bet arī sabiedriskā transporta drošībai (vilcieni, tramvajs, autobusi, trolejbusi). MRS sistēmu arī ir iespējams izmantot personīgai lietošanai, automašīnu, laivu un citu aktīvu drošības nodrošināšanai. Sistēmā arī var darboties atklātajās vietās, bez infrastruktūras, to var pielietot stratēģisko antenu, naftas torņu, elektrisko un ūdens gabalu nodrošinajumam, arī varētu būt izmantota pilsētas drošības prasībām.

 

MRS-400 ir optimizēts bezvadu mobilajiem tīkliem un nodrošina stabilo augstas kvalitātes video, bez kavējumiem datu pārraidē. Sistēmā var darboties zemo caurlaides spēju apstākļos lielajos attālumos un tīklu trūkuma apstākļos, kad GSM datu pārraide ir zema. Ierīce ir maza un mazjaudīga (5V). Jebkuru kameras PAL/NTSC analogu var pieslēgt ierīcei.

Parakstīties uz jaunumiem

Saņemt drošības brīdinājumus, padomus un citi atjauninājumi.

Kontakti

Rencenu St. 12, Riga, LV-1073, Latvia

  • Hot line: +(371) 67595867
  • Fax: +(371) 66065671

sociālie tīkli

Mēs esam par sociālajiem tīkliem. Seko mums un sazināties.