Kritiskā infrastruktūra

IZLAT prognozes un pieredze rāda, ka dabas katastrofas, terorisms un krimināli uzbrukumi var efektīvi izjaukt kritisko infrastruktūru, no kuras ir atkarīgi cilvēki.

IZLAT ir formulējis specializētas drošības stratēģijas kritisko infrastruktūru aizsardzībai. Tā rezultātā ir izveidojusies jauna dimensija, kas palīdz vadīt riskus visā pasaulē.

IZLAT ir izstrādājis Kritiskās infrastruktūras projektu procedūras (PCIP- Project Critical Infrastructure Procedures) globālo transporta un enerģētikas objektiem. Mūsu labākais produkts – Kritiskās infrastruktūras agrās brīdināšanas informācijas sistēma (CIEWNIS - Critical Infrastructure Early Warning Network Information System) nav vēl pazīstama parastajā drošības apkalpojumu tirgū, bet sava jomā ir sevi reizi pa reizei jau pierādījusi.

 

Mēs izmantojam savu pieredzi, lai nodrošinātu Jūsu kritiskajai infrastruktūrai drošību un aizsardzību gan no dabiskiem, gan cilvēku radītiem nevēlamiem gadījumiem. Ja jautājums ir par kritisko infrastruktūru, tad Jūsu izvēle numur 1 – ir IZLAT.

Parakstīties uz jaunumiem

Saņemt drošības brīdinājumus, padomus un citi atjauninājumi.

Kontakti

Rencenu St. 12, Riga, LV-1073, Latvia

  • Hot line: +(371) 67595867
  • Fax: +(371) 66065671

sociālie tīkli

Mēs esam par sociālajiem tīkliem. Seko mums un sazināties.