Par uzņēmumu

IZLAT izveidojās 2011.gadā, lai privātās drošības nozarē ienestu savu profesionālismu. Mūsu strādājošo operatoru un menedžeru plašā un daudzpusīgā pieredze dažādās ar drošību saistītās jomās ir apvienota vienā drošības un aizsardzības mehānismā ar tādām kvalitātēm, kas līdz šim drošības un aizsardzības nozarē vēl nav bijušas. Mēs esam drošības pakalpojumu sniedzēji visā pasaulē ar centrālo biroju Latvijā.

IZLAT aptver visu ar drošību un aizsardzību saistīto jautājumu loku – no informācijas iegūšanas līdz VIP aizsardzībai un drošības risinājumiem. IZLAT klientu lokā ir gan valdības pārstāvji un iestādes, gan turīgas privātpersonas.

IZLAT drošības nozarē nav iesācējs, jo tās darbinieki nāk no dažādām izlūkošanas jomām militārās un paramilitārās vienībās, kā arī no dažādu valdību VIP drošības aģentūrām. Šis patiesi nopietnais pamats veido IZLAT pamatkoncepciju, kas apvienota ar jaunas kvalitātes mehānismu. IZLAT unikalitāte ir fizisko un IT tehnoloģiju apvienojums augstākās pakāpes drošības un aizsardzības nodrošināšanai.

IZLAT viedo pārliecinošas un uzticamas attiecības ar tā klientiem, padarot to drošību un aizsardzību par savu galveno prioritāti.

IZLAT prioritāte ir arī klienta konfidenciālās informācijas aizsardzība, kas ir neatņemama IZLAT profesionālisma un militārās kvalitātes apliecinājuma iezīme.

 

“IZLAT” ir reģistrēts apsardzības pakalpojumu sniedzējs (licence Nr.1548).

 

Parakstīties uz jaunumiem

Saņemt drošības brīdinājumus, padomus un citi atjauninājumi.

Kontakti

Rencenu St. 12, Riga, LV-1073, Latvia

  • Hot line: +(371) 67595867
  • Fax: +(371) 66065671

sociālie tīkli

Mēs esam par sociālajiem tīkliem. Seko mums un sazināties.