Mūsu pieeja

IZLAT, sniedzot klientiem drošības pakalpojumus un risinājumus izmanto integrētu pieeju. Mūsu pedantiski izstrādātās metodoloģijas rezultātā mums ir vesela rinda drošības programmu un pakalpojumu, kas uzlabo mūsu klientiem konsultācijās sniegtās stratēģijas, kā arī drošības profesionāli taktiskos risinājumus. IZLAT ir izpratne par ģeopolitiskajiem, sociāli-ekonomiskajiem un kultūras ierobežojošajiem faktoriem, ar kuriem tās darbiniekiem nākas saskarties it visos uzdevumos, un tie tiek atrisināti, izmantojot dažādu drošības jomu un tautību augstas klases profesionāļus.

 

IZLAT panākumi balstīti uz darbības efektivitāti un prasmīgu plānošanu. Cieši sadarbojoties ar klientiem un visiem iespējamajiem drošības incidentiem nosakot, izpētot un izstrādājot pilnvērtīgus atbildes pasākumus. IZLAT ir formulējis un izstrādājis pilnīgi jaunus drošības risinājumus un stratēģijas, kuru izmantošanas rezultātā risks un apdraudējumi tiek novērsti pilnībā.

 

Mūsu panākumu pamatā ir mūsu noteiktais drošības uzturēšanas augstais standarts, klienti un mūsu profesionālie komandas locekļi. Jūsu drošība ir mūsu galvenā prioritāte.

 

Parakstīties uz jaunumiem

Saņemt drošības brīdinājumus, padomus un citi atjauninājumi.

Kontakti

Rencenu St. 12, Riga, LV-1073, Latvia

  • Hot line: +(371) 67595867
  • Fax: +(371) 66065671

sociālie tīkli

Mēs esam par sociālajiem tīkliem. Seko mums un sazināties.